מי אנחנו
עמוד ראשי : מי אנחנו : מפעלי הקבוצה

זוגלובק קבוצת מפעלי מזון

בדצמבר 1937 נחנך מפעלה הראשון של זוגלובק בנהריה כשהוא נושא את השם "בית החרושת לנקניק כשר – קבילצקי את זוגלובק", ובו יוצרו מעדני בשר ונקניקים כמיטב המסורת האירופית. תוצרת המפעל הופצה לכל רחבי הארץ, והמפעל המשפחתי בעל חותם האיכות רכש לעצמו מוניטין, לא מעט בזכות ההקפדה על טיב חומרי הגלם והשירות האמין.

לאור החידוש העולמי של הקבוצה בשנות ה-50, לייצור פסטרמות ונקניקים מבשר הודו ועוף, נוצרו ביקושים רבים למוצרים החדשים, והתקבלו עבורם הזמנות רבות מכל רחבי העולם. בעקבות הביקוש הרב, השכילה זוגלובק להכניס ציוד חדש למפעלה ולנהוג בשיטות ייצור מודרניות הנעזרות במעבדת פיתוח מתקדמת.

בשנת 1972 הקימה קבוצת זוגלובק בעיירה שלומי בצפון מפעל משוכלל ומודרני לעיבוד ולהכנת בשר עוף והודו, ובשנת 1990 נכנסו מפעלי הקבוצה לעידן חדש, עם הקמתו של מפעל הטבע בנהריה לייצור תחליפי בשר מחלבון צמחי. העיקרון שהנחה את מחלקת המחקר והפיתוח במפעל היה ייצור מוצרים הקרובים בצורתם ובטעמם למוצרי הבשר המוכרים ואהובים, ויחד עם זאת, מזינים יותר ודיאטטיים.
בשנת 2003, הוסיפה ורכשה זוגלובק את מפעל "טעם ארצנו" בקיבוץ ברור חיל, אשר מתמחה בייצור בצקים, מגוון מוצרי מאפה קפואים ופיצות.

בסך הכל, לזוגלובק ארבעה מפעלים ואתרי ייצור הפזורים באזורי הפריפריה ברחבי הארץ, שני מרכזים לוגיסטיים ומרכזי הפצה נרחבים בחיפה ובשוהם.

1. נהריה

בנהריה ממוקמים מפעליה של זוגלובק לייצור מוצרי בשר, נקניקים ונקניקיות המשתרעים על פני שטח נרחב במרכז העיר, שאליהם מגיע הבשר מן המפעל בשלומי. מערך זה מאפשר שליטה מלאה על איכות חומר הגלם ומבטיח את אספקתו הסדירה למפעלי הבשר והנקניק, המייצרים ממנו מוצרי איכות מגוונים.
בנוסף על כך, בנהריה מצויה גם חנות המפעל של זוגלובק, שהינה סופרמרקט ייעודי לבשר ולנקניקים בשירות עצמי, וכוללת גם מעדנייה, בה נמכרים כל מוצרי החברה וכן מוצרים נוספים, כדוגמת תבשילי מטבח טריים, סלטים, ירקות קפואים ודגים, רטבים, יינות משובחים ועוד.

בנהריה ממוקם גם מפעל הטבע המייצר תחליפי בשר קפואים על בסיס חלבון צמחי. מפעל זה מייצא מתוצרתו למדינות בכל רחבי העולם, ובהן – ארצות הברית וקנדה, צרפת, אוסטרליה ובריטניה.

2. שלומי

בשלומי הקימה תשלובת זוגלובק מפעל לעיבוד בשר, המתמחה בעיבוד עופות והודו עבור מגוון מוצרים, ומייצר למעלה מ-50 טון מוצרי פסטרמה ונקניקים ביום. המפעל מותאם לתקנים המחמירים של מדינות היעד אליהן הוא מייצא בארצות הברית ובאירופה, ועומד תחת הפיקוח הווטרינרי הקפדני שלהם וכן בפיקוח כשרות. בשלומי מצויה גם משחטת העופות, הכוללת קווי שחיטה נפרדים לעופות ולהודו.

3. קיבוץ ברור חיל

בקיבוץ ברור חיל נמצא מפעל המאפים "טעם ארצנו", אשר נרכש על ידי זוגלובק, ומייצר מוצרי מאפה מגוונים כדוגמת בצק עלים, בורקס, מלאווח, ג'חנון, פיצות ועוד.

מפת זוגלובק

פרט לכך, מפעילה זוגלובק מרכזים לוגיסטיים גדולים בהם נקלטת התוצרת המוכנה, אשר יוצרה במפעלים השונים, לאחסנה ולהפצה בשני מרכזי ההפצה הפזורים ברחבי הארץ. מרכזי ההפצה מקבלים את התוצרת המוכנה מן המפעלים להפצה לנקודות המכירה באמצעות צי תחבורה רחב היקף ומאות מפיצים.

מחלקת הייצוא של זוגלובק משווקת את מוצרי הטבע והבשר של התשלובת למדינות שונות ברחבי העולם גם תחת שם המותג Zoglo's.

לראש העמודלראש העמוד
  • זוגלובק לשירותכם

    זוגלובק לשירותכם

  • מספר טלפון04-9108869/70
  • מספר פקס04-9878743
  • שעות פעילות המוקדשעות פעילות המוקד:
    בימים א'-ה' 08:00-17:00
  • ליצירת קשר