מי אנחנו
עמוד ראשי : מי אנחנו : קבוצת זוגלובק

זוגלובק קבוצת מפעלי מזון

קבוצת זוגלובק הינה מחלוצות חברות המזון הגדולות והמובילות בישראל. הקבוצה הוקמה בשנת 1937 על ידי אירמרגרד (יונה) וריינהולד (אברהם) זוגלובק, אשר צברו ניסיון ומוניטין רב בעיבוד מוצרי בשר כשר וייצור נקניק בגרמניה עוד במאה הקודמת.
עם עלייתם לישראל, העתיקו בני משפחת זוגלובק את המפעל המשפחתי המצליח לנהריה, והחלו לייצר ולשווק מוצרי בשר ונקניק, תוך הקפדה על איכות וטריות המוצרים ללא פשרות.
ב-2007 רכשו שניים מילדיהם, יעל ועמי זוגלובק, את השליטה בקבוצה. יו"ר תשלובת זוגלובק הוא אלי זוגלובק, דור שלישי ונכדם של אירמרגרד וריינהולד המייסדים.

כחברה מובילה בעלת מסורת ארוכת שנים, התפתחה זוגלובק לצד מדינת ישראל, ובמשך עשורים רבים הצליחה לייצר ולשווק מגוון רחב של מוצרים עבור השוק המקומי, ואף לייצא למדינות רבות באירופה ובצפון אמריקה.

מאז היווסדה, השכילה זוגלובק להשקיע משאבים רבים במחקר ופיתוח ליצירת מוצרים איכותיים, מזינים וטעימים לחיך. פריצת הדרך של זוגלובק, עוד בשנות ה-50, לייצר לראשונה בעולם, פסטרמה מבשר הודו, נתפסה כמהלך חדשני בקנה מידה עולמי, ומאז ועד היום, שוקדת החברה כל העת על פיתוח מוצרים חדשניים במגוון קטגוריות מזון.

כיום, כ-80 שנה לאחר הקמתה, ניצבת זוגלובק בקדמת תעשיית המזון ונחשבת לחברה מובילה בייצור ובשיווק מגוון רחב של מוצרי בשר, נקניקים, פסטרמות, נקניקיות, מוצרי בשר "על האש", מוצרי טבע ומוצרי מאפה קפואים.

זוגלובק גאה להימנות על החברות המובילות בתחום המזון, וחותרת כל העת להצלחה, תוך שמירה על יציבות וצמיחה מתמדת. בשנת 2013 נבחר המותג זוגלובק לאחד מהמותגים האהובים ביותר בישראל במסגרת מדד Superbrands (סופר-ברנד).

לראש העמודלראש העמוד
  • זוגלובק לשירותכם

    זוגלובק לשירותכם

  • מספר טלפון04-9108869/70
  • מספר פקס04-9878743
  • שעות פעילות המוקדשעות פעילות המוקד:
    בימים א'-ה' 08:00-17:00
  • ליצירת קשר