מי אנחנו
עמוד ראשי : מי אנחנו : השוק המקצועי

זוגלובק - השוק המקצועי

ההעדפה הרבה לה זוכה זוגלובק בקרב צרכנים, לצד הנטייה הגוברת לסעוד מחוץ לבית, כמתבקש מאורח החיים המודרני - הובילו את החברה להכיר בחשיבות השוק המקצועי, ולפתח במיוחד עבורו מגוון מוצרים איכותיים.

השילוב בין הידע המקצועי שצברה זוגלובק בבשר ומוצריו וההקשבה לצורכי השוק ולהעדפות הסועדים, מקנה לצוות השוק המקצועי יכולת ממוקדת לייצר מוצרים ייעודיים במיוחד עבור ענף זה. מחלקת פיתוח המוצרים של השוק המקצועי פועלת בכל עת במהירות ובגמישות, למתן מענה לטרנדים המובילים, לטעמו המשתנה של הסועד ולצרכיו השונים של הלקוח.

הבשר ומוצרי הגלם של זוגלובק נבחרים בקפידה על ידי מיטב המומחים, הנוהגים על פי תקני איכות בינלאומיים לשיטות ייצור מתקדמות, כדוגמת ISO-9001 ו-HACCP.
רק לאחר שרשרת ארוכה של תהליכי בקרת איכות קפדניים, יוצאים מוצריה של זוגלובק את ארבעת מפעליה אל מערך ההפצה, הכולל שלושה מרכזי הפצה גדולים ומאות מפיצים בפריסה ארצית. עובדה זו מקנה ללקוחותיה של זוגלובק, הן בשוק הקמעונאי והן בשוק המקצועי, שירות מלא ותדירות אספקה גבוהה.

זוגלובק השוק המקצועי נותנת מענה מגוון לרשתות בתי מלון, בסיסי צה"ל, גני אירועים ואולמות, חברות קייטרינג, ארגוני קניות, חדרי אוכל מוסדיים, מטבחים קיבוציים, בתי חולים ומוסדות החלמה, ישיבות, מוסדות אקדמיים ומרכזי לימוד, בתי אבות, מסעדות, מזנונים ועוד.

הבנת הלקוח, צרכיו והאתגרים העומדים בפניו – הם אלו העומדים בראש סולם העדיפויות של חטיבת השוק המקצועי של זוגלובק, ומאתגרים אותה ליצור עבורו את התמהיל האופטימלי להשגת מטרותיו העסקיות.

לראש העמודלראש העמוד
  • זוגלובק לשירותכם

    זוגלובק לשירותכם

  • מספר טלפון04-9108869/70
  • מספר פקס04-9878743
  • שעות פעילות המוקדשעות פעילות המוקד:
    בימים א'-ה' 08:00-17:00
  • ליצירת קשר